Dlaczego warto?
Skarby Pustyni i Pustynia Serc to znane chrześcijańskie marki na polskim rynku. Cechuje nas pomysłowość, minimalizm i bardzo dobra jakość. Razem wymyślamy i tworzymy każdy produkt, aby był oryginalny, przyjemny w użytku i by cieszył. Przekaz każdego produktu jest jasny i klarowny, bez zbędnych dodatków. W procesie tworzenia wybierając pierwotne rzeczy, kierujemy się najlepszą jakością. Dzięki temu zyskujemy najwyższe rezultaty. Tworzymy materiały edukacyjne, dydaktyczne, gry rozwojowe, gadżety z chrześcijańskim i pozytywnym przesłaniem oraz alternatywne formy rozważania Słowa Bożego. Nasz asortyment będzie się ciągle poszerzał o nowe i niepowtarzalne rzeczy.

Dla kogo?
Ofertę dystrybucji kierujemy do wszystkich form działaności gospodarczej – firm, spółek, organizacji.

Jakie są warunki?
Proste zamówienia przez internet, bez minimum logistycznego – zamawiasz ile chcesz. Czas realizacji to od 3 do 5 dni roboczych + czas wysyłki zamówienia (ok. 2 dni robocze), przy większej ilości może się wydłużyć. Do Twojego konta jest przypisany stały rabat na wszystkie produkty od ceny brutto, przy dłuższej współpracy i dużej ilości zamówień można indywidualnie negocjować. Nie narzucamy ceny detalicznej, a produkty można sprzedawać klientom indywidualnym oraz innym firmom i instytucjom, stacjonarnie i przez internet.

Jak zacząć?
Stwórz konto na stronie www.skarbypustyni.pl, następnie na nasz adres e-mail: [email protected] prześlij swój login oraz skan podpisanego formularza (kliknij by pobrać). Po pozytywnej weryfikacji przypiszemy do Twojego konta stały rabat (maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych). Od tego momentu będziesz mógł składać zamówienia na stronie, opłacać przelewem i oczekiwać na przesyłkę wraz z fakturą. Warto też dołączyć do newslettera, by dowiedzieć się o nowościach.

Co zyskujesz?
Szansę na rozwój Twojej działalności, na wzbogacenie oferty o inspirujące przedmioty z dobrym przekazem. Rabat na wszystkie produkty w sklepie, gwarancję poszerzania asortymentu. Dobrego partnera, zawsze możesz do nas zadzwonić, pogadać, napisać, wpaść na kawę. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.