Idea

Jak powstał sklep?

To realizacja potrzeby serca. Ten sklep powstał po to, by inspirować, tworzyć i głosić dobro poprzez produkty, jakie projektujemy. To nie tylko odzież i biżuteria, ale także nowe pomysły i formy przekazywania Słowa Bożego i inspiracji dla ludzi. Naszym priorytetem przy tworzeniu kolejnych produktów jest piękno, które odnajdujemy w prostocie i minimalizmie, połączone z kreatywnością i oryginalnością. Mamy nadzieję, że w naszym działaniu i w tym co stworzyliśmy, poruszymy serca.

Kim jesteśmy?

Młodymi, zachwyconymi dobrem ludźmi, którzy chcą trochę namieszać w świecie. Jesteśmy przekonani, że aby coś osiągnąć trzeba każdy krok stawiać z  miłością. Dotyczy to spraw tych ważnych, i tych przyziemnych. Robimy małe kroki, stawiamy sobie cele, idziemy do przodu. I tym chcemy zarażać innych, aby zawsze szli do przodu.

Jaki jest nasz cel?

Odnaleźć ludzi, którzy chcą tego, co my. Każdy klient, który kupuje nasz produkt łączy się niejako z ideą, jaką tworzymy, marką, którą jesteśmy. Dla nas najważniejszy jest przekaz i działanie, ale także wspieranie dobrych dzieł, dlatego dochody ze sklepu przeznaczamy na wsparcie Pustyni Serc, a także inne wartościowe dzieła.


PO PROSTU

Robimy to, co kochamy
Przyjmij najcenniejszy prezent od Boga
Zupełnie za darmo!

Oto, co nas cechuje

Niepowtarzalny design

To, co niezwykłe - połączyliśmy z tym, co codzienne. To sprawia, że zyskujemy, tak wielkie rezultaty.

Szczytowa jakość

Jesteśmy ekspertami w zmniejszaniu stosunku jakości do ceny. Owszem, to co piękne, jest bezcenne.

Niezwykły styl

Do tego, co tworzymy nie umiemy podejść inaczej, niż z pasją. Wszystko, co tworzymy jest od serca.

Nietuzinkowa obsługa

Indywidualne podejście to nasza domena. Żadna ludzka wizja nie jest nam obca.